Eskişehir Web Tasarım
Kablobul.com | Enerjiyi Keşfet | Öznur Kablo - Alves Kablo - Prysmian - Hes Kablo - Bes Kablo - Birtaş Kablo - Cableako - Reçber Kablo - Lapp - Erse - Üntel Kablo - Hasçelik Kablo - Klas Kablo - Nexans - Atılım Kablo - Win Cable - Vatan Kablo
Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Kablobul.com

Hakkımızda

Kurulduğu 2003 yılından itibaren enerji,inşaat,elektromekanik sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir. Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta Siemens, Schneider Electric, ABB, Legrand, Prysmian Kablo, Hes Kablo, Birtaş Kablo, Öznur Kablo, Alves Kablo olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara ihtiyaçları doğrultusunda cevap vermek ve memnun etmektir. Kablo alımlarınızı yapmadan önce deneyimli müşteri temsilcilerimizle görüşmenizde kesinlikle fayda var her kablo ihtiyaçlarınıza cevap vermeyebilir doğru kabloyu uzmanlarımızdan yardım alarak seçebilirsiniz.

Hakkımızda
Talep Formu

Talep Formu

Neden Biz ?

Müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara ihtiyaçları doğrultusunda cevap vermek ve memnun etmektir. Kablo alımlarınızı yapmadan önce deneyimli müşteri temsilcilerimizle görüşmenizde kesinlikle fayda var her kablo ihtiyaçlarınıza cevap vermeyebilir doğru kabloyu uzmanlarımızdan yardım alarak seçebilirsiniz.

  • Firmamız, faaliyet gösterdiği alanda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
  • Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
  • Tüm ürün ve hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
  • Müşteri temsilcilerimize danışmadan karar vermeyiniz.
0+
Mutlu Müşteri
0+
Bayilik
0+
Ürün
0+
Toplam Satış

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

+902222323673

Haberler ve Duyurular

Elektrik tüketiminde yeni rekor
23 Şubat 2021, 11:20

Elektrik tüketiminde yeni rekor

Yurt genelinde hava sıcaklıklarının yükselmesine paralel olarak artan klima kullanımı ve tarımsal sulamalar, elektrik tüketiminde zirve değerlerin görülmesine yol açtı.
Kabloları sanata dönüştürdüler
23 Şubat 2021, 11:11

Kabloları sanata dönüştürdüler

Ankara’nın önemli firmalarından biri olan Alves Kablo, Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’na damgasını vurdu. Kaynak: Kabloları sanata dönüştürdüler .
Alüminyum iletkenli enerji kabloları
23 Şubat 2021, 11:04

Alüminyum iletkenli enerji kabloları

Ülkemizde önde gelen kablo firmalarından olan ÖZNUR KABLO, üretim çeşidi olarak Alüminyum iletkenli enerji kablolarını da üretime dahil etmiş bulunmaktadır.
Kablobul.com | Enerjiyi Keşfet | Avantajlı Tüm Kabloların Tek Adresi

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız